Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.06.2018 14:40
Assassin's Creed Odyssey - Ubisoft nie wraca do corocznych premier
671V

Assassin's Creed Odyssey - Ubisoft nie wraca do corocznych premier

Assasin's Creed Odyssey ukaże się w rok po premierze poprzedniej części. Rodzi to podejrzenia, że Ubisoft będzie chciał wrócić do dawnego cyklu wydawniczego.

Poprzednia gra z serii Assasin's Creed o podtytule Origins ukazała się po dwuletniej przerwie. Wtedy Ubisoft zauważył, że coroczne wydawanie nowych części uniwersum ma więcej wad niż zalet i gra, która zabrała nas do Egiptu trafiła do graczy w 2017 roku.

Assassin's Creed Odyssey - mamy zwiastun fabularny, rozgrywkę i kolekcjonerkę

Assasin's Creed Odyssey zabierze nas do starożytnej Grecji już 5 października. Daje to niecały rok od premiery Assasin's Creed Origins.  Szef Ubisoftu, Yves Guillemot wyznał na podcaście YouTube’s E3 Gaming Show, że chociaż gra ukaże się w takim terminie nie oznacza to powrotu do dawnego cyklu wydawniczego. Kolejne części w niektórych latach mogą pojawić się po sobie, jednakże docelowo gry z serii Assasin's Creed nie będą wychodzić co roku.

Tytuł będzie posiadał decyzje, które wpłyną jedynie na życiorys naszego Asasyna, dzięki czemu produkcja będzie miała kilka różnych zakończeń,  jednak współzałożyciel Ubisoftu nie zdradził dokładnej ilości.

W grze dokonacie ważnych wyborów. Niektóre pociągną za sobą niewielkie, inne średnio poważne, jeszcze inne - długofalowe konsekwencje. Przykładem drobnych konsekwencji jest zadanie typu "czy mógłbyś odnaleźć mój miecz?" Znajdujesz miecz i przynosisz go. Zleceniodawca pyta, czy znalazłeś zgubę, możesz skłamać i zatrzymać przedmiot dla siebie. Nigdy nie będziesz wiedzieć, do czego wybory cię doprowadzą. Czasem nie będzie konsekwencji, czasem będzie to coś, co wpłynie na zakończenie. Będziesz musieć zgadywać. Ponieważ zdecydowaliśmy się dodać wybory w naszej grze, czujemy się tak, jakbyśmy cofali się do czasów, gdy nie było Kreda, gdy nie było zasad, co jest dobre. Możesz więc mieć własne opinie i podejmować własne decyzje

Assasin's Creed Odyssey - pokaz rozgrywki

 

 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/assassins-creed-odyssey/assassins-creed-annual-franchise

Tagi: assassin's creed odyssey Ubisoft Ubisoft Montreal