Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.06.2018 13:30
Insurgency: Sandstorm - najnowszy zwiastun pokazuje rozgrywkę
421V

Insurgency: Sandstorm - najnowszy zwiastun pokazuje rozgrywkę

Insurgency: Sandstorm to kontynuacja taktycznego FPS-a z 2014 roku. Deweloperzy postanowili przypomnieć o swojej produkcji najnowszym materiałem ukazującym gameplay.

Insurgency: Sandstorm to sequel niezależnego FPS-a z 2014 roku. Gra przeniesie nas na teren Bliskiego Wschodu, gdzie będziemy toczyć pojedynki na śmierć i życie w trybie dla 32 graczy lub walczyć w 8-osobowym trybie kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji, korzystając z pojazdów bojowych wyposażonych w broń maszynową.

W grze będziemy mogli personalizować naszego żołnierza począwszy od wyglądu i głosu naszego wojaka, a na broni kończąc. Tytuł stawia duży nacisk na realizm, dlatego gra powstaje na silniku Unreal Engine 4, który umożliwia realistyczną walkę w zamkniętych przestrzeniach, a dźwięk przestrzenny ma pozwolić nam poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy.

W trakcie E3, Insurgency: Sandstorm otrzymało nowy zwiastun, który prezentuje rozgrywkę.  Gra ukaże się na komputerach osobistych we wrześniu, z kolei na PlayStation 4 i Xboksa One trafi w 2019 roku.

Insurgency: Sandstorm - zwiastun rozgrywki

 

Źródło: Youtube (Focus Home Interactive)

Tagi: Focus Home Interactive gameplay Insurgency: Sandstorm New World Interactive pc playstation 4 xbox one