Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 12.06.2018 11:12
Devil May Cry 5 - wywiad z Hideaki Itsuno
523V

Devil May Cry 5 - wywiad z Hideaki Itsuno

Devil May Cry 5 to jedna z niespodzianek tegorocznych targów E3. Kanał InsideXbox opublikował fragmenty rozgrywki połączone z wywiadem dyrektora.

Devil May Cry 5 to kontynuacja popularnej serii slasherów. Miała swoje wzloty i upadki, ale trzeba liczyć na część piątą. Dyrektor produkcji - Hideaki Itsuno - udzielił ciekawego wywiadu zdradzając nieco sekretów gry.

Remake Resident Evil 2 wygląda niesamowicie!

Gra ma być bezpośrednią kontynuacją części czwartej. Wcielimy się w Nero, który po spotkaniu z Dante postanowił założyć własną agencję zajmującą się odłowem demonów. W tym momencie rozpocznie się gra. W grze pojawi się dużo zmian, ale póki co skupiono się na nowym robotycznym ramieniu Nero. Devil Breaker - bo tak się nazywa - ma kilka ciekawych zastosowań, które można obejrzeć poniżej. Więcej szczegółów poznamy na Gamescomie.

Od premiery DMC4 minęło 10 lat. Twórcy, aby przekonać do siebie nowych graczy musieli sprawić, że na pierwszy rzut oka będzie widać jakość gry. A czy jest lepsze ku temu medium niż grafika? Z tego powodu widzimy fotorealistyczną oprawę wizualną. 

Devil May Cry 5 - rozgrywka + wywiad

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jyLsYii7wOE

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 e3 2018 pc ps4 wideo e3 2018 xbox one