Anna Jurak Anna Jurak 11.06.2018 23:47
Starlink: Battle for Atlas - Star Fox w grze, ale tylko na Switchu
449V

Starlink: Battle for Atlas - Star Fox w grze, ale tylko na Switchu

Informacja o tym, że Star Fox pojawi się w Starlink: Battle for Atlas podgrzała atmosferę podczas konferencji Ubisoftu. Powód do radości mają jednak jedynie użytkownicy konsoli Nintendo Switch. 

Starlink: Battle for Atlas to kosmiczny sieciowy shooter od studia Ubisoft. W grze zasiądziemy w kokpicie transformującego się statku, walcząc z przeciwnikami nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale także na powierzchniach planet. Cechą charakterystyczną tego tytułu jest integracja z kupowanymi oddzielnie, plastikowymi zabawkami, którym można ręcznie wymieniać uzbrojenie oraz części, a następnie przenosić owe zmiany do wirtualnego świata.

Babylon's Fall - nowa marka Square i PlatinumGames

Podczas tegorocznej konferencji Ubisoft zaprezentowało, aż trzy materiały wideo dotyczące Starlink: Battle for Atlas. Oprócz przedstawienia rozgrywki zdradzono, że w grze pojawi się gwiazdor SNES-a. Do tytułu zawita bowiem Star Fox, jednak będzie to postać ekskluzywna dla konsoli Nintendo Switch

Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a dokładnie 16 października. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Starlink: Battle for Atlas - zwiastun

 

Starlink: Battle for Atlas - gameplay trailer

 

Starlink: Battle for Atlas - zabawki 

Źródło: YouTube (Ubisoft North America)

Tagi: e3 2018 nintendo switch pc playstation 4 Starlink: Battle for Atlas ubisoft ubisoft toronto wideo Xbox One