Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 22:47
Gryź piach, zasmakuj zwycięstwa! Trials Rising zapowiedziane
242V

Gryź piach, zasmakuj zwycięstwa! Trials Rising zapowiedziane

Trials powraca w jeszcze bardziej zwariowanym wydaniu. Z jednej strony ciężka przeprawa przez tor przeszkód, z drugiej - festiwal wypadków i absurdalnych zgonów!

Seria Trials od lat stawia przed nami ciężkie tory przeszkód, które musimy przemierzyć na jednośladzie. Nie jest łatwo, ale fani serii cenią sobie satysfakcjonujący poziom trudności, a wysokie oceny każdej odsłony tylko potwierdzają jakość tych gier. Targi E3 przyniosły zapowiedź następczyni Trials Fusion z 2014 roku - oto Trials Rising.

Trials Rising - zwiastun

Tym razem nie tylko tory będą jeszcze bardziej wymyślne, a wpadki i zgony - zabawniejsze. Tym razem szczególnie dużo uwagi poświęcono samouczkom, by żaden z graczy nie miał problemów z odnalezieniem się w produkcji. Zatrudniono całą ekipę graczy tworzących społeczność serii (speedrunnerzy, twórcy poradników itp.), by pomogli opracować możliwie najlepsze wprowadzenie do zabawy.

Co w kwestii rozgrywki? Kilka nowości dla fanów grania ze znajomymi. Trials Rising nie tylko wesprze lokalną i sieciową zabawę wieloosobową, to jeszcze dostaniemy nowy tryb Tandem Bike, gdzie dwóch graczy kontroluje po połowie motoru. Warto też dodać, że tory wykorzystają prawdziwe miejsca i tak będziemy szaleć od wieży Eiffla po Wielki Mur Chiński.

Premiera planowana jest na luty 2019 roku, a na oficjalnej stronie gry już teraz można spróbować dostać się do zamkniętej bety.

Tagi: e3 2018 Nintendo Switch pc playstation 4 Trials Rising wideo xbox one