Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.06.2018 22:41
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z 35 milionami graczy
771V

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z 35 milionami graczy

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege jest na rynku od 3 lat. Po problemach okresu dziecięcego gra stała się jedną z popularniejszych produkcji e-sportowych.

E3 to nie tylko miejsce do pokazania nowych gier - to także okazja do przypomnienia światu o obecnych już na rynku produkcjach - tak właśnie zrobili deweloperzy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - zmiany w puli map rankingowych

Podczas E3 2018 Ubisoft postanowił zaznaczyć jak bardzo rozwinęło się Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.  W ciągu trzech lat do gry trafiło 40 operatorów i 19 map, dzięki czemu jest to jeden z najpopularniejszych tytułów wieloosobowych ubiegłego roku. Justin Kruger - community developer wyznał na konferencji, że społeczność gry liczy w sumie 35 milionów graczy.

Deweloper przypomniał także o nadchodzącym turnieju dla najlepszych drużyn z całego świata - Six Major Paris, który odbędzie się 13-19 sierpnia. Następnie ogłoszono, że najbliższy finał Pro League, podczas którego poznamy szczegóły zawartości trzeciego sezonu w trzecim roku wsparcia gry odbędzie się w listopadzie tego roku. Najważniejsze pod kątem e-sportowym są mistrzostwa świata - Six Invitational 2019 zaplanowane na drugi miesiąc przyszłego roku.

Ubisoft przygotował film dokumentalny o najpopularniejszych osobach w świecie e-sportu Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - dokument o społeczności

 

Tagi: e3 e3 2018 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo