Kacper Mądry Kacper Mądry 11.06.2018 08:28
The Elder Scrolls: Blades. Mobilne TES nadchodzi!
945V

The Elder Scrolls: Blades. Mobilne TES nadchodzi!

The Elder Scrolls: Blades to nowa produkcja Bethesdy. Tytuł trafi na platformy mobilne.

Blades to zupełnie nowa gra z serii Elder Scrolls, przygotowana przez Bethesda Game Studios, która pojawi się jesienią 2018 roku. Będzie dostępna w formacie free-to-play na urządzeniach iOS i Android.

The Elder Scrolls 6 zapowiedziane!

W The Elder Scrolls: Blades wcielimy się w członka starożytnego zakonu Ostrzy. Po wygnaniu, nasz bohater będzie szukał schronienia w odległym rodzinnym mieście, ale okaże się, że zostało ono zrujnowane. Naszym zadaniem będzie jego odbudowa i przywrócenie mu dawnej chwały.

The Elder Scrolls: Blades - prezentacja gry

The Elder Scrolls: Blades czeka na nas wiele starć z przeciwnikami. Będziemy posługiwać się m.in. mieczami i magią. W grze znajdzie się jednak mnóstwo umiejętności, które rozwiniemy i pozwolą nam one na odmianę starcia. Samą walę będziemy prowadzić poprzez wybieranie odpowiednich klawiszy na ekranie lub wykonywanie gestów.

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades będzie podzielone na trzy tryby. W Mieście zajmiemy się odbudową miasta w taki sposób jak nam się to tylko żywnie podoba. Arena pozwoli nam na starcia w czasie rzeczywistym z innymi graczami, a Otchłań stanie się naszym głównym polem działania, w którym będziemy eksplorować losowo generowane, niekończące się lochy.

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades będzie grywalne nie tylko w trybie poziomym, ale i pionowym. Nie powinno być zatem żadnych problemów, aby grać w tytuł również podczas spaceru. Produkcja będzie darmowa, a jej premiera nastąpi w tym roku. Jeśli zarejestrujemy się do gry pomiędzy 10, a 15 czerwca zyskamy szansę na udział w programie wczesnego dostępu.

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/2mJn49yqUQmqGaYqiW2kKS/the-elder-scrolls-blades-ujawnione

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios e3 2018 galeria The Elder Scrolls: Blades