Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 04:54
Fallout Shelter już dostępne na PS4 i Switchu
674V

Fallout Shelter już dostępne na PS4 i Switchu

Fallout Shelter, czyli symulator prowadzenia schronu, zostało oficjalnie zapowiedziany na konsolach i... jest już dostępne.

Fallout Shelter w wersji na PS4 wyciekło niedawno za sprawą listy trofeów, a konferencja Bethesdy dokładnie przedstawiła, o jakiej skali "przenosin" mówimy. Ta darmowa produkcja z urządzeń mobilnych zawędrowała na PlayStation 4 i Nintendo Switcha - i jest już dostępna do pobrania!

The Elder Scrolls: Blades. Mobilne TES nadchodzi!

Fallout Shelter zawędrował na kolejne platformy. Od teraz gracze PlayStation 4 i Nintendo Switch będą mogli rozpocząć tworzenie własnych schronów. Gra nie opiera się jednak tylko i wyłącznie o budowę kolejnych pomieszczeń naszej placówki. Czekać tutaj na graczy będzie również kilka dylematów dotyczących ludzi, których chronimy.

Fallout Shelter - zwiastun z urządzeń mobilnych

Naszych podopiecznych będziemy musieli poznać i poprowadzić ku szczęściu. Życie bez widoku nieba może być dal nich trudne dlatego będziemy musieli znaleźć im idealną pracę, zapewnić im ubrania, broń, szkolenie oraz polepszać ich ogólne zdolności.

Fallout Shelter czekać na nas będzie mnóstwo niebezpieczeństw. Dlatego to od nas będzie zależało jak poprowadzimy ocalałych ludzi. Czy wysłanie ich na powierzchnię okaże się fantastyczną przygodą, która przyniesie mnóstwo surowców, a może śmiałkowie zginą straszliwą śmiercią. Niebezpieczeństwa z zewnątrz to jedna sprawa... zdarzyć się może, że zagrożenie przybędzie również z wewnątrz.

Fallout Shelter w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch nie będzie się jakoś specjalnie wyróżniał na tle pozostałych wersji. Otrzymamy taką samą zawartość, która zostanie dostosowana pod nowy układ klawiszy. Produkcja jest już możliwa do pobrania, bez żadnych opłat w tym miejscu.

Tagi: bethesda Bethesda Game Studios e3 2018 Fallout Shelter free-to-play Nintendo Switch playstation 4 wideo