Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 11.06.2018 03:20
The Awesome Adventures of Captain Spirit - pierwsze informacje
418V

The Awesome Adventures of Captain Spirit - pierwsze informacje

The Awesome Adventures of Captain Spirit to najnowsza gra Dontnod Entertainment osadzona w uniwersum Life is Strange. Już za kilka dni gra trafi do cyfrowej dystrybucji za darmo.

The Awesome Adventures of Captain Spirit zostało zapowiedziane na konferencji Microsoftu jako gra z uniwersum Life is Strange. Po oficjalnej prezentacji otrzymaliśmy porcję konkretnych informacji.

Nowa gra z uniwersum Life is Strange to The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit to gra, w której wcielimy się w 10-letniego Chrisa, który wierzy, że jest superbohaterem. Chłopiec ma smutne dzieciństwo i korzysta z wyobraźni, by stworzyć sobie lepsze życie - wiadomo, że ojciec spędza dnie na oglądaniu baseballu i nie poświęca za dużo uwagi synowi. 

The Awesome Adventures of Captain Spirit - zwiastun

Tytułowy Captain Spirit został najpierw narysowany przez głównego bohatera. Dlatego też będziemy mogli zdecydować czy nasza postać ma nosić hełm, maskę, ciężką lub lekką zbroję oraz czy ma on być pokolorowany przez Chrisa czy nie. Dom, w którym dzieje się akcja gry pełni rolę małego otwartego świata - będziemy mogli decydować np. jak chcemy spędzić sobotni poranek - czy bawiąc się w ogrodzie czy pomóc rodzicowi w obowiązkach domowych i spędzić z nim trochę czasu.

Twórcy potwierdzili, że tytuł będzie wydany w formie odcinków i co ciekawe The Awesome Adventures of Captain Spirit jest powiązany z pierwszym sezonem Life is Strange 2, a fani będą mogli znaleźć w nowej produkcji wiele nawiązań do oryginalnego Life is Strange.

The Awesome Adventures of Captain Spirit zadebiutuje 26 czerwca na PlayStation 4, Xboksie One i PC

The Awesome Adventures of Captain Spirit - gameplay

 

Tagi: Dontnod Entertainment e3 e3 2018 life is strange Square Enix the awesome adventures of captain spirit xbox one