Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 10.06.2018 23:42
Dying Light 2 powstaje! Mamy zwiastun i rozgrywkę
1258V

Dying Light 2 powstaje! Mamy zwiastun i rozgrywkę

Dying Light 2 - wyczekiwana kontynuacja gry polskiego studia Techland została zaprezentowana podczas konferencji Microsoftu.

Dying Light 2 to kontynuacja gry o zombie autorstwa polskiego studia - Techland - wydanej w 2015 roku. Na konferencji Microsoftu otrzymaliśmy konkretne informacje wraz z pokazem rozgrywki.

Dying Light 2 pojawi się na E3

Mamy pierwszy polski akcent na konferencji Microsoftu. Jako pierwszy na scenie Xboksa pojawił się Techland, aby ogłosić swoją najnowszą produkcję, którą jest Dying Light 2. Co ciekawe, na zaprezentowanych materiałach nie widać zbyt wielu żywych trupów. Nie oznacza to, że ich nie będzie. Polscy deweloperzy pokazali nam wyniszczony świat, w którym będziemy musieli przetrwać.

W grze Techlandu obecne będą wybory, a świat będzie oddziaływał na podjęte przez nas decyzje. Historię w grze napisze Chris Avellone. Całość działa na zupełnie nowym silniku Techlandu - C-Engine. Tak o grze mówi Paweł Marchewka, CEO Techland.

Jesteśmy bardzo blisko naszej społeczności graczy i słyszeliśmy ich wyraźne głosy na temat oczekiwań wobec kontynuacji. Wiem, że musieli trochę na nią poczekać, dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie możemy to powiedzieć: Dying Light 2 nadchodzi. To odważny krok w ewolucji marki. Połączenie cech leżących w DNA pierwszej odsłony z kompletnie nowymi sposobami na rozgrywkę. Po raz pierwszy w Dying Light gracze za pomocą swoich wyborów i czynów zdecydują o losach gnijącej metropolii. Chcemy dać im kompletnie nowy poziom swobody, zarówno w kwestii prowadzenia historii, ale też walki, parkouru i w każdym innym aspekcie gry

W Dying Light 2 pojawią się różne frakcje - jedną z nich będą Peacekeeperzy, którzy chcą, abyśmy negocjowali z dwójką ocalałych, którzy posiadają zapasy wody. Data premiery nie została ogłoszona.

Dying Light 2 - zwiastun z E3

Dying Light 2 - pokaz rozgrywki

Tagi: Dying Light 2 e3 e3 2018 pc playstation 4 Techland xbox one