Kacper Mądry Kacper Mądry 10.06.2018 13:00
Command and Conquer: Rivals. Nowy C&C to produkcja mobilna
438V

Command and Conquer: Rivals. Nowy C&C to produkcja mobilna

Command and Conquer powraca. Nie jest to jednak powrót jaki życzyliby sobie wszyscy fani serii.

Command and Conquer: Rivals to tytuł przygotowywany na urządzenia mobilne. Słynna seria odradza się na smartfonach.

Darmowe ARK: Survival Evolved z datą premiery na iOS oraz Androida

Rozgrywka w Command and Conquer: Rivals ma polegać na kilkunastominutowych starciach dwóch graczy. Każdy z nich będzie zajmował jedną ze stron ekranu, starając się jak najszybciej rozwinąć swoją bazę. Podstawą będzie odpowiedni zbiór surowców, za które później będziemy mogli kupić jednostki, których celem będzie dotarcie do odpowiedniego punktu i uruchomienie ogromnej rakiety, która zniszczy bazę wroga.

Command and Conquer: Rivals - zwiastun CGI

Command and Conquer: Rivals z jednej strony rozwścieczy graczy za zniżenie serii do poziomu gry mobilnej, a z drugiej strony trzeba docenić, to że te mobilna produkcja ma na siebie pomysł, który rzeczywiście może w takiej wersji odnieść sukces. Mamy tutaj krótkie starcia, będące miniaturą tego co zazwyczaj wykonujemy w dużych strategiach na PC czy konsolach. Sam model rozgrywki zaś przypomina szybkie pojedynki niczym w Hearthstone.

Command and Conquer: Rivals - zwiastun tłumaczący rozgrywkę

Command and Conquer: Rivals przygotowywany jest na systemy Android oraz iOS. Użytkownicy tego pierwszego mogą się zarejestrować do wersji pre-alpha poprzez Google Play.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/command-and-conquer-rivals-announced-mobile-game-android-pre-alpha-out-today.47915/

Tagi: Command and Conquer: Rivals e3 2018 mobile wideo