Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 08.06.2018 18:30
Uniwersum Kingsman powiększy się
387V

Uniwersum Kingsman powiększy się

Jeśli jesteście fanami serii Kingsman, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Już wkrótce seria wzbogaci się o kolejne odsłony.

Reżyser Matthew Vaughn zapowiada istną ofensywę filmową pełną elegancji i szpiegów. Brytyjska seria Kingsman, która zdobyła pozytywne recenzje na świecie, powiększy się w najbliższym czasie o prequel, sequel, serię TV i dodatkowy spin-off. 

Kingsman 3 w planach reżysera

Filmowe Kingsman powstało na podstawie twórczości Marka Millara i opowiada historię brytyjskiej grupy szpiegowskiej. Sequel przedstawi nam kontynuację historii Eggsy`ego, natomiast prequel zatytułowany Kingsman: The Great Game ukaże nam stan organizacji na początku XX wieku. Dodatkowo również otrzymamy spin-off, który przedstawi historię amerykańskiego odpowiednika agencji Kingsman, Statesman. Niestety nieznane są jeszcze szczegóły fabuły serii TV.

Pozostaje nam tylko teraz czekać na kolejne informacje dotyczące poszczególnych projektów. Wiadomo obecnie, że w najbliższym czasie nie zabraknie nam szpiegowskich klimatów w kinach i telewizji.

Źródło: https://screenrant.com/kingsman-sequels-spinoff-tv-show-details/

Tagi: film Kingsman: Złoty Krąg mark millar matthew vaughn