Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 08.06.2018 14:00
Strange Brigade - kooperacyjna walka z mumiami na zwiastunie
316V

Strange Brigade - kooperacyjna walka z mumiami na zwiastunie

Strange Brigade jest spełnieniem mokrych snów niedoszłych archeologów, których marzeniem było naparzanie się z truposzami. Gra trafi do nas za dwa miesiące i umożliwi kooperację w cztery osoby.

Podczas tegorocznego E3 poznamy najnowszą grę twórców serii Sniper Elite - Strange Brigade. Premiera produkcji została zaplanowana na sam koniec wakacji - 28 sierpnia.

Strange Brigade - zapowiedź pokazu gry na E3 2018

Strange Brigade to TPS, który stawia na kooperacyjne rozgrywki. Wraz z kompanami będziemy walczyć z mitycznymi potworami, a także rozwiązywać zagadki. Tytuł posiada kampanię, którą możemy przejść samotnie lub w czteroosobowej kooperacji. 

Akcja dzieje się w alternatywnej wersji lat 30-tych XX wieku. Fabuła gry skupia się na mitycznej wiedźmie Seteki, która po 4000 latach powstaje z martwych. Czterech agentów wyszkolonych do walki ze zjawiskami nadprzyrodzonymi ma za zadanie powstrzymać ją i jej armię zmumifikowanych potworów, a także odkryć tajemnicę Imperium Brytyjskiego. Gra będzie dostępna od 28 sierpnia na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych.

Strange Brigade zostanie wydane w wersji cyfrowej oraz pudełkowej. Najnowsza produkcja Rebellion będzie dostępna w edycji standardowej, digital deluxe oraz kolekcjonerskiej. Posiadacze wersji deluxe otrzymają dostęp do przyszłej zawartości gry w ramach przepustki sezonowej oraz darmowych broni, które będą dostępne także dla posiadaczy pre-orderów:

  • pistolet Wilkers & White P19
  • pistolet maszynowy Stoudenmire 960
  • karabin Gehrig & Delgane S1

Edycja kolekcjonerska gry zawiera:

  • ekskluzywne kolekcjonerskie pudełko
  • steelbook z grą
  • pakiet darmowych broni
  • 64-stronicowy artbook
  • statek powietrzny do złożenia

Strange Brigade - zwiastun co-opa

Źródło: Youtube (Strange Brigade)

Tagi: e3 e3 2018 pc playstation 4 Rebellion Strange Brigade wideo wideo e3 2018 xbox one zwiastun promocyjny