Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 07.06.2018 10:25
11-11: Memories Retold - gra z Elijah Woodem z datą premiery
270V

11-11: Memories Retold - gra z Elijah Woodem z datą premiery

11-11: Memories Retold to najnowsza gra przygodowa od Bandai Namco Entertainment osadzona w czasach I wojny światowej. Właśnie poznaliśmy datę premiery.

Gier o tematyce I wojny światowej nie ma za wiele. Już za kilka miesięcy 11-11: Memories Retold przeniesie nas w te czasy i opowie wyjątkową historię.

Code Vein - znamy już datę premiery

11-11: Memories Retold to gra przygodowa, która opowie nam historię Kurta, Harry'ego i ich zwierzęcych towarzyszy. Historia rozpoczyna się 11 listopada 1916 roku, kiedy to fotograf opuszcza Kanadę, aby dołączyć do frontu zachodniego w Europie. Tego samego dnia niemiecki technik zostaje poinformowany, że jego syn zaginął w akcji na tym samym froncie.  Gracze będą mogli doświadczyć dwóch stron złożonego wydarzenia historycznego, które skonfrontuje je z rzeczywistością wojny. Obejmuje to stawianie czoła dramatycznym konsekwencjom I wojny światowej zarówno na froncie, jak i na tyłach wroga, starając się zachować swoje człowieczeństwo dla swoich bliskich.

Za powstanie gry odpowiadają studia Aardman Studios i DigixArt Entertainment. Pierwsza z nich to wytwórnia filmowa, która stworzyła produkcje filmowe takie jak Uciekające kurczaki czy Artur ratuje gwiazdkę. Z kolei DigixArt Entertainment to młode studio, powstałe w 2015 roku Montpellier. Ich debiutancka gra - Lost in Harmony: Kaito's Adventure - została nagrodzona m.in.tytułem najbardziej innowacyjnej gry mobilnej 2016 roku dostępnej na Google Play.

Poznaliśmy aktorów, którzy użyczą swoich głosów głównym bohaterom 11-11: Memories Retold. W rolę Harry'ego wcieli się Elijah Wood, znany z trylogii Władcy Pierścienia czy Zakochanego bez pamięci. Z kolei Kurtowi - pacyfiście, który kieruje się obowiązkiem -  głosu użyczy Sebastian Koch, którego możecie kojarzyć z serialu Homeland, filmów Most Szpiegów oraz Życie na podsłuchu.

11-11: Memories Retold ukaże się 9 listopada na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych.

11-11: Memories Retold - Character Trailer

 

 

Źródło: Youtube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: 11-11 Memories Retold Aardman Bandai Namco Entertainment DigixArt pc playstation 4 xbox one