Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 06.06.2018 22:03
Jurassic World Evolution nie będzie wspierać modów
267V

Jurassic World Evolution nie będzie wspierać modów

Jurassic World Evolution to nadchodzący tytuł w którym wcielimy się w zarządce tytułowego parku. Niestety moderzy nie będą mogli poszaleć przy tytule.

Jurassic World Evolution to strategia ekonomiczna w której wcielimy się w zarządce parku jurajskiego. Do naszych zadań będzie należeć zarządzanie parkiem, ekspozycja dinozaurów i zabawianie odwiedzających. Nieraz przyjdzie nam walczyć z zagrożeniami, w postaci uciekających gadów.

Jurassic World Evolution. Jak będziemy opiekować się dinozaurami?

Zgodnie z informacją od twórców gra ma nie wspierać sceny moderskiej. Mimo iż poprzednia gra twórców wspierała mody, to przy Jurassic World pojawiły się problemy z licencją. Modyfikacje fanowskie mogły by odbiegać jakością od standardów wymagany przez licencjonodawcę, z tego powodu postanowiono z nich zrezygnować. Jednak pozyskana licencja pozwala na bardzo dokładne dopieszczenie świata przedstawionego, więc szykuje nam się piękna przygoda u boku dinozaurów.

Jurassic World Evolution - 20 minut rozgrywki

Premiera planowana jest na 12 czerwca.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/jurassic-world-evolution-will-not-support-mods-due-to-licensing-and-quality-reasons/

Tagi: frontier developments Jurassic World Evolution Universal Studios