Daniel Stroński Daniel Stroński 06.06.2018 09:26
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy przypadkowo ujawniło nowy poziom DLC?
680V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy przypadkowo ujawniło nowy poziom DLC?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w tym miesiącu trafi na XOne, Switcha i PC. Wygląda na to, że gra trafi do sprzedaży z zupełnie nową zawartością.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy rok temu trafiło na PlayStation 4 i okazało się być ogromnym hitem. Remake'i pierwszych trzech części z Crashem rozeszły się jak ciepłe bułeczki, dając znać wydawcy, że ludzie chcą wracać do platformerów z pierwszego PlayStation. Activision zapowiedziało więc powrót do trylogii Spyro, a tymczasem Crash Bandicoot miał pojawić się na innych platformach do grania.

Jest pierwszy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Znamy cenę!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pod koniec tego miesiąca (29.06) będzie dostępne również na konsolach Xbox One, Nintendo Switch i PC. Okazuje się jednak, że deweloper przygotował z tej okazji coś specjalnego. Na stronach internetowych dwóch brazylijskich sieci sklepów pojawiła się informacja, że trylogia Crasha na XOne zawrze w sobie dodatkowe poziomy DLC - dostępne na PS4 "Stormy Ascent" oraz zupełnie nowe "Future Tense".

Czym jest "Future Tense"? Tego na razie nie wiemy i możliwe, że ujawnią to dopiero targi E3. Póki co przypominamy zwiastun dodatkowo płatnego (12,50 zł) i piekielnie wymagającego poziomu "Stormy Ascent".

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - "Stormy Ascent"

 

Źródło: https://www.rbsimportgames.com.br/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-xbox-one, https://www.saraiva.com.br/ (oferta została czasowo wycofana)

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Vicarious Visions