Anna Jurak Anna Jurak 05.06.2018 12:06
Do Heroes of the Storm trafi mapa oraz postać z uniwersum Warcrafta
305V

Do Heroes of the Storm trafi mapa oraz postać z uniwersum Warcrafta

Kolejna postać oraz battleground trafią do Heroes of the Storm już w przyszłym tygodniu. Wraz z nimi do gry zawita również nowe wydarzenie.

Blizzard już nie raz wprowadzał do Heroes of the Storm postacie znane ze swoich innych produkcji. Dwa miesiące temu wspominaliśmy chociażby o tym, że nową postacią został Deckard Cain z serii Diablo. Teraz Blizzard ma zamiar zaczerpnąć z uniwersum Warcrafta.

Deckard Cain nowym bohaterem w Heroes of The Storm

Nową postacią będzie Draenei o imieniu Yrel. Trafi do Heroes of the Storm 12 czerwca. Yrel to paladyn, pełniący rolę tanka. Jako paladyn może się oczywiście leczyć. Jej podstawowe umiejętności wymagają odpowiedniego wyczucia czasu. W celu zmaksymalizowania zadawanych obrażeń należy poczekać na ich załadowanie. Jedna z umiejętności pozwala również natychmiastowo naładować wybraną umiejętność podstawową, co przyda się nie tylko w ataku, ale i w ucieczce:

Heroes of the Storm - prezentacja Yrel

Oprócz postaci do Heroes of the Storm trafi również nowy battleground o nazwie Alterac Pass. Zmierzymy się na nim 19 czerwca. Z nowym polem bitwy nadchodzą również nowe zasady. Tradycyjne rdzenie, znajdujące się na każdym końcu mapy, zostały zastąpione przez liderów obu frakcji. By zwyciężyć należy zgładzić lidera wrogiej frakcji:

Heroes of the Storm - Alterac Pass

To nie wszystkie nowości. Wraz z Yrel, czyli 12 czerwca w grze rozpocznie się również wydarzenie. Będzie nosić nazwę Echoes of Alterac i zakończy się 9 lipca. Podczas trwania eventu dostępne będą nowe przedmioty kosmetyczne, wierzchowce oraz specjalny Warcraft Reinforcement Chest. Wszystkie informacje znajdziecie pod tym linkiem - news.blizzard.com.

Źródło: dualshockers.com, YouTube (Heroes of the Storm)

Tagi: blizzard Heroes of the Storm pc warcraft wideo