Daniel Stroński Daniel Stroński 04.06.2018 17:52
FIFA 18 wraca na szczyt, wygryzło Detroit: Become Human
480V

FIFA 18 wraca na szczyt, wygryzło Detroit: Become Human

FIFA 18 dostaje teraz spore obniżki, do tego dostało darmowy tryb Mistrzostw Świata. Nic dziwnego, że wygryzło androidy z pozycji lidera sprzedażowego na Wyspach.

FIFA 18 dostało w ubiegłym tygodniu darmowy tryb World Cup, do tego cena spada, szykując graczy na nową odsłonę, prawdopodobnie we wrześniu. Póki co gra wróciła w ostatnich tygodniach do dziesięciu najchętniej kupowanych gier w UK, a teraz wspięła się na pozycję lidera.

FIFA 18 z dodatkiem Mistrzostw Świata taniej do końca lipca

Co w reszcie zestawienia? Detroit: Become Human wycofało się na drugie miejsce, a tuż za nim podium zamyka Far Cry 5, które skorzystało z wolniejszych miesięcy w kwestii dużych premier. Za God of Warem z kolei uplasowały się dwie nowe kolekcje gier retro - fani "staroci' wciąż aktywni!

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. FIFA 18 (4)
  2. Detroit: Become Human (1)
  3. Far Cry 5 (6)
  4. God of War (5)
  5. Sega Mega Drive Classics (Nowość)
  6. Street Fighter: 30th Anniversary (Nowość)
  7. Overwatch: Game of the Year Edition (7)
  8. State of Decay 2 (2)
  9. Dark Souls Remastered (3)
  10. Fallout 4 (9)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

FIFA 18 - Zwiastun dodatku World Cup Russia

 

Źródło: https://www.chart-track.co.uk/?i=2715&s=1111

Tagi: charts detroit: become human Electronic Arts electronic arts canada fifa 18 God of War playstation 4 quantic dream rankingi sprzedażowe Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo wyniki sprzedaży