Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 04.06.2018 18:35
Kulisy kaskaderskich skoków z Mission: Impossible
285V

Kulisy kaskaderskich skoków z Mission: Impossible

Paramount Pictures udostępniło filmik zza kulis kaskaderskiego skoku z nowego Mission: Impossible. Możemy zobaczyć, jakie przygotowania poczyniła ekipa, aby stworzyć tę scenę.

Na najnowszym nagraniu zza kulis udostępnionym nam przez Paramount Pictures możemy zobaczyć przygotowania do kaskaderskiego skoku z prawie 8 kilometrów nad ziemią, który wykona gwiazda Mission: Impossible Tom Cruise w najnowszej odsłonie serii. 

Mission: Impossible 6. Ruszyły zdjęcia do filmu

Mission: Impossible - Fallout znowu ukaże nam losy Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego ekipy IMF, która tym razem ruszy w wyścig z czasem i zmierzy się z konsekwencjami nieudanej misji. Do obsady dołączyli również Henry Cavill, Angela Bassett, i Vanessa KirbyChristopher McQuarrie odpowiedzialny za Mission: Impossible - Rogue Nation ponownie wróci na stanowisko scenarzysty i reżysera.

Mission Impossible - skok kaskaderski

 

Efekt pracy ekipy Paramount Pictures i aktorów poznamy już 10 sierpnia, gdy do polskich kin trafi najnowsza odsłona serii, której początki sięgają 1966 roku.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/trailers/949873-go-behind-the-scenes-of-mission-impossible-fallouts-halo-jump-stunt

Tagi: Christopher McQuarrie Mission Impossible 6 paramount pictures tom cruise