Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.05.2018 22:11
Assassin's Creed Odyssey nową odsłoną Asasyna
1393V

Assassin's Creed Odyssey nową odsłoną Asasyna

Assassin's Creed Odyssey będzie kolejną odsłoną serii, która pojawi się jeszcze w tym roku fiskalnym (do końca marca 2019). W jaki sposób gra wyciekła? Zdjęciem breloka do kluczy.

Plotki na temat kolejnej odsłony Assassin's Creed krążyły po Internecie od kilku miesięcy. Wydawało się jednak, że Ubisoft zrozumiał przesłanie graczy - dłuższy odpoczynek od serii, to dopracowana gra, co przekłada się na jej oceny i sprzedaż.

Assassin's Creed Origins. 3-gigowa aktualizacja naprawia trofeum

Można powiedzieć - niestety. Assassin's Creed Odyssey będzie tegoroczną odsłoną serii, która zabierze nas do starożytnej Grecji i jak donosi Kotaku - będzie jeszcze większym odejściem od starej formuły serii. Jeśli Assassin's Creed Origins było grą RPG, to Odyssey pójdzie jeszcze mocniej w tym kierunku. W jaki sposób?

Dostaniemy między innymi wybór opcji dialogowych podczas rozmów, opcję gry mężczyzną lub kobietą i nie będzie to ani Bayek ani Aya. Oczywiście podstawy gry i mechanika będą żywcem przeniesione z Assassin's Creed Origins. Kiedy premiera Assassin's Creed Odyssey? Kotaku twierdzi, że raczej na początku przyszłego roku.

A informacje o grze wzięły się ze zdjęcia breloka do kluczy, który pojawia się w sklepach. Widnieje na nim logo gry oraz peloponeski hełm.

 

Źródło: https://www.jeuxvideo-live.com/news/assassins-creed-odyssey-confirme-son-nom-et-son-eepoque--89521

Tagi: Assassin's Creed Odyssey Ubisoft