Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 19:45
FIFA 19 trafi na Nintendo Switch
568V

FIFA 19 trafi na Nintendo Switch

FIFA 18 była pierwszą grą z serii, która trafiła na Nintendo Switch. FIFA 19 również zagości na konsoli Japończyków. 

FIFA 19 już wkrótce zostanie zaprezentowana podczas tegorocznej konferencji EA Play. Wiadomo, że w tym roku na grę EA Sports może się wielu przenieść z racji nabycia licencji na umieszczenie Ligi Mistrzów w grze. Natomiast teraz potwierdzono, że nowa odsłona pojawi się na Nintendo Switchu.

FIFA 19 - wróci Szpakowski. Będzie liga chińska

Andrei Lazarescu, twórca trybu FIFA World Cup w wywiadzie dla portalu DreamTeam potwierdził istnienie konwersji FIFY 19 na Nintendo Switch. Podobnie jak w zeszłym roku, wersja na Nintendo Switch nie została stworzona na silniku Frostbite, a na usprawnionym silniku Ignite. Lazarescu nie wyklucza użycia Frostbite'a w przyszłości.

Nie zamykam drzwi na tę możliwość. Nie chcieliśmy jednak stworzyć porzuconej wersji silnika Frostbite. Naszą intencją nie było posiadanie jednorazowego, niestandardowego silnika, którego już nigdy nie użyjemy. Miała to być podstawa, na której następnie będziemy budować.

Niektóre z ulepszeń posiadacze Nintendo Switch będą mogli zauważyć grając w dodatek Mistrzostw Świata. Zdaniem dewelopera korzystanie z malowania twarzy i czapek przez tłum pomaga dostrzec zmiany, które są lepsze od tego co zostało zastosowane w standardowej wersji.

Źródło: https://www.dreamteamfc.com/c/gaming/401351/fifa-19-release-date-nintendo-switch-review/

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada FIFA 19 nintendo switch

Nie przegap