Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 31.05.2018 17:50
Code Vein - data premiery zostanie ujawniona przed E3
298V

Code Vein - data premiery zostanie ujawniona przed E3

Code Vein to najnowsza produkcja Bandai Namco Entertainment, w której ludzkość zmieniła się w wampiry. Kiedy ukaże się nowa gra twórców serii God Eater dowiemy się już wkrótce.

Code Vein to RPG akcji osadzone w mrocznym świecie opanowanym przez wampiry. Za jej powstanie odpowiada studio Shift - twórcy serii God Eater. Już wkrótce poznamy datę premiery gry.

Code Vein na nowych screenach

Na oficjalnym Twitterze gry pojawił się post w języku japońskim. Mówi on o tym, że najnowsza porcja zdjęć, a także oficjalna data premiery zostaną ujawnione w nocy z 4 na 5 czerwca o godzinie 4:00 rano czasu polskiego. Obrazki maja prezentować serię wydarzeń, prawdopodobnie związanych z fabułą gry.

Historia Code Vein dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której to ludzie zmienili się w wampiry z nadprzyrodzonymi umiejętnościami zwanymi Revenants. Porzucili oni człowieczeństwo i większość swoich wspomnień, by przeżyć w nowej, okrutnej rzeczywistości.

Mechanika gry będzie wymagająca, ale zarazem przystępna dla nowych graczy. Aby przetrwać musimy wysysać krew z potworów. Jej pobieranie stanowi także kluczowy element w tworzeniu zbroi czy wzmocnień. Code Vein jest grą single player, ale pozwoli nam korzystać z pomocy wirtualnych sojuszników, którymi będą niezależne postacie. Wraz ze wzrostem postępów liczba kompanów będzie się zwiększać.

Code Vein - zwiastun

 

Źródło: Twitter( @CODE_VEIN)

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai