Anna Jurak Anna Jurak 30.05.2018 11:55
Team Sonic Racing - nowe informacje oraz screeny
411V

Team Sonic Racing - nowe informacje oraz screeny

Dotarły do nas nowe informacje na temat gry Team Sonic Racing. Zobaczcie czego możemy się spodziewać po tej produkcji i jak prezentuje się na zrzutach ekranu.

Plotki o nowej grze wyścigowej od studia SEGA potwierdziły się. Najnowsze wyścigi będą nosić nazwę Team Sonic Racing. Będzie to tytuł, skupiający się wyłącznie na postaciach z Sonica.

Sonic Racing - nowa kartingowa gra Segi

Co wiemy o samej grze? Ze strony walmart.com dowiadujemy się, że w Team Sonic Racing zmierzymy się wraz przyjaciółmi w intensywnych wyścigach wieloosobowych. Będziemy grać razem i  współpracować jako zespół. Zdobywać będziemy różne power-upy, którymi można będzie się dzielić z naszym teamem. Czekają na nas oczywiście postacie znane z Sonica. Ma być ich 15. 

Czytamy również, że w grze dostępna będzie opcja dostosowywania pojazdów w celu dopasowania ich  do ​naszego stylu jazdy. Czeka na nas sieciowa rozgrywka multiplayer oraz lokalny tryby kooperacji do 12 graczy na wyścig. Współdzielenie ekranu będzie dostępne dla 4 graczy jednocześnie. Możemy spodziewać się różnych trybów rozgrywki, zarówno wyścigów offline jak i online, w tym trybu Grand Prix, Time-Trial czy trybu Team Adventure.

Za pośrednictwem serwisu Twitter opublikowana została okładka oraz kilka screenów z gry (które możecie obejrzeć w galerii na samym dole):

 

Źródło: Twitter (@sonicparadise), walmart.com

Tagi: galeria Nintendo Switch Sega Team Sonic Racing