Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 29.05.2018 16:58
Wersja 1.1.0 przybiła do Sea of Thieves
292V

Wersja 1.1.0 przybiła do Sea of Thieves

Ahoj załogo! Jeśli czekaliście na dużą aktualizację do Sea of Thieves to śpieszę z informacją, że właśnie wersja 1.1.0 została zwodowana na serwerach gry.

Długo wyczekiwana aktualizacja do Sea of Thieves w końcu wprowadza trochę rzeczy do roboty. Ale po kolei - aktualizacja nosi nazwę The Hungering Deep i jest pierwszym etapem na drodze post produkcyjnego rozwoju tytułu. Oprócz stałych nowości pojawia się tutaj kampania fabularna, jednak będzie ona dostępna tylko przez określony czas.

OwlBoy - pudełkowa premiera

Zacznijmy od nowości gameplayowych. Przede wszystkim pojawi się całkiem nowa, ograniczona czasowo kampania poświęcona "Merry" Merricowi, który ukrył gdzieś na morzu prawdziwe bogactwo. Musimy prześledzić jego losy i poznać tragiczną historię pirata o dwóch drewnianych nogach. Oprócz tego możecie spodziewać się masy różnych dodatków - zaczynając od megafonu, poprzez bęben do gry, nowe flagi a na ciuszkach, tatuażach i bliznach dla naszych piratów kończąc.

Sea of Thieves - Trailer The Hungering Deep

Oprócz tego możecie spodziewać się łatek balansujących zabawę. Poprawiono problem ze zbyt dużym zużyciem procesora oraz dodano kamerę pozwalającą podejrzeć swojego pirata w garderobie. Naprawiono też masę pomniejszych błędów i błędzików.

Źródło: https://www.seaofthieves.com/pl/release-notes

Tagi: Microsoft pc Sea of Thieves The Hungering Deep xbox one

Nie przegap