Daniel Stroński Daniel Stroński 29.05.2018 13:16
Detroit: Become Human wygryzło Kratosa z pozycji lidera
1003V

Detroit: Become Human wygryzło Kratosa z pozycji lidera

God of War musiało ustąpić miejsca w brytyjskim rankingu sprzedaży gier nowej produkcji na wyłączność PlayStation 4Detroit: Become Human... i jeszcze czterem innym grom.

God of War było blisko dobicia do rekordu ustanowionego przez The Last of Us - gry na wyłączność PlayStation 3, która utrzymała się na szczycie rankingu sprzedaży przez 6 tygodni z rzędu po swojej premierze. Niestety, po pięciu tygodniach nadszedł kolejny tytuł na wyłączność od Davida Cage'a, pozbawiając Kratosa tego osiągnięcia.

Nasza recenzja gry Detroit: Become Human (PS4)

Detroit: Become Human nie było zresztą jedyną grą, która cieszyła się w ubiegłym tygodniu dużym zainteresowaniem. Całe podium okupują nowe (lub odświeżone) gry, a tuż za nimi wciąż utrzymuje się FIFA 18, ale seria ta zawsze ma wysokie miejsce, mówimy w końcu o angielskich graczach. Do tego imponujący powrót zaliczyło Overwatch dzięki wydaniu Game of the Year.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Detroit: Become Human (Nowość)
  2. State of Decay 2 (Nowość)
  3. Dark Souls Remastered (Nowość)
  4. FIFA 18 (2)
  5. God of War (1)
  6. Far Cry 5 (5)
  7. Overwatch: Game of the Year Edition (40)
  8. Destiny 2 (13)
  9. Fallout 4 (12)
  10. Mario Kart 8 Deluxe (8)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Detroit: Become Human - zwiastun

 

Źródło: https://www.chart-track.co.uk/?i=2713&s=1111

Tagi: charts Detroit: Become Human god of war playstation 4 Quantic Dream rankingi sprzedażowe Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo wyniki sprzedaży

Nie przegap