Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 28.05.2018 14:45
Superhot może trafić na Switcha
220V

Superhot może trafić na Switcha

Superhot to jedna z najoryginalniejszych produkcji 2016 roku. Od tamtego czasu trafiła praktycznie na każdą dostępną platformę do grania. Całkiem możliwe, że w przyszłości pojawi się na kolejnej konsoli.

Superhot to oryginalny FPS, w którym czas płynie tylko wtedy kiedy się poruszamy. Gra doczekała się rozszerzenia o nazwie "Mind Control Delete" oraz konwersji na VR. Podczas konferencji Digital Dragons zostały ujawnione plany dotyczące najbliższej przyszłości gry.

SuperHot JP zmierza na PlayStation 4 i PC!

Studio Superhot Team nie spoczywa na laurach. Po stworzeniu konwersji na każdą popularną platformę, a także opracowaniu samodzielnego dodatku Polacy dalej rozwijają swoje uniwersum. Na konferencji Digital Dragons 2018 w Krakowie był obecny Piotr Iwanicki - dyrektor kreatywny Superhot Team. Redakcja portalu Destructoid postanowiła spytać twórcę o potencjalną konwersję gry na Nintendo Switch.

Są takie plany, powinien tam być. Istnieje konflikt ze mną, ponieważ jestem facetem, który po prostu powie wszystko z góry, ale plany są i zrobiliśmy pewne wstępne prace. Ale wciąż nie ma daty ani niczego. Ale myślę, że powinno się to stać. Switch to fajna platforma i jest innowacyjna. Nintendo odkryło w grze coś, co już tam było. Nintendo robi dobre rzeczy ze swoimi markami, Superhot by tam dobrze pasował.

To już drugi raz, kiedy Superhot Team wspomina o przeniesieniu gry na platformę Japończyków. W lipcu ubiegłego roku fani mogli zadawać pytania twórcom na Reddicie. Jeden z nich napisał, że jest to rozważane, ale z uwagi na ówczesne problemy z portem na PlayStation VR, przeniesienie Superhota na Nintendo Switch będzie bardzo trudne.

Co sądzicie o tych planach? Czy Waszym zdaniem Superhot powinien znaleźć się na Nintendo Switchu?

Źródło: https://www.destructoid.com/superhot-developer-on-switch-port-i-think-it-should-happen--504483.phtml

Tagi: Superhot SUPERHOT Team

Nie przegap