Anna Jurak Anna Jurak 28.05.2018 14:27
Black Clover: Quartet Knights z datą premiery w Japonii
246V

Black Clover: Quartet Knights z datą premiery w Japonii

Black Clover: Quartet Knights wkrótce zadebiutuje w Japonii. Będzie to tytuł na podstawie popularnej mangi oraz anime Black Clover. 

Black Clover: Quartet Knights będzie adaptacją popularnej mangi i anime Black Clover. Zagramy zarówno na konsoli PlayStation 4 jak i PC. Najnowszy, opublikowany trailer zdradza datę premiery gry w Japonii.

Black Clover: Quartet Knights przedstawia tryb Treasure Hunt

Black Clover: Quartet Knights zostało stworzone przez Bandai Namco. Gra opowiada o przygodach chłopca o imieniu Asta, który, żyje w świecie pełnym magi, jednak sam nie posiada do niej żadnego talentu. Zwiastun pokazuje również postacie takie jak Yuno czy Yami. Data zaprezentowana na poniższym trailerze to 13 września. W tym dniu gra zadebiutuje w Japonii. Ze zwiastuna dowiadujemy się również, że gracze którzy zdecydują się na zakup gry w przedsprzedaży otrzymają dodatkową postać Young Yami, oraz skin Black Asta:

Black Clover: Quartet Knights - zwiastun

Wciąż wyczekujemy pojawienia się informacji, dotyczących europejskiej daty premiery Black Clover: Quartet Knights. Znacie mangę lub anime Black Clover? Dajcie znać czy zaciekawił Was ten tytuł. 

Źródło: ign.com, YouTube (876TV)

Tagi: Bandai Namco Black Clover: Quartet Knights Ilinx PC playstation 4 wideo

Nie przegap