Anna Jurak Anna Jurak 28.05.2018 11:34
Captain Toad: Treasure Tracker trafi tego lata na Nintendo Switch i 3DS
266V

Captain Toad: Treasure Tracker trafi tego lata na Nintendo Switch i 3DS

Captain Toad: Treasure Tracker to kolorowa platformówka z elementami logicznymi, którą znamy z Wii U. Niedługo będziemy mogli zagrać również na konsolach Nintendo Switch oraz 3DS.

Captain Toad: Treasure Tracker to gra, która zadebiutowała w 2014 roku na konsoli Wii U. Natomiast 13 lipca trafi też na konsolę NIntendo Switch oraz 3DS. Z okazji zbliżającej się premiery Nintendo opublikowało kilka dni temu nowy zwiastun gry.

Nintendo zapowiedziało turniej Mario Tennis Aces

Nie tylko Mario musi ratować wybrankę swojego serca. Ukochana Toada również została porwana i tym razem to on będzie musiał udać się w podróż by ją odnaleźć. Będziemy przemierzać różnorakie poziomy, na których czekają liczne zagadki do rozwiązania. Captain Toad: Treasure Tracker to trójwymiarowa platformówka z elementami logicznymi. Celem każdego poziomu jest odnalezienie ukrytych gwiazdek. Poziomy są zmyślnie zaprojektowane, więc nie raz będziemy musieli pokombinować, by dostać się do ukrytych skarbów. Toad nie potrafi skakać dlatego, by dostać się w wyższe miejsca będziemy używać rur hydraulicznych, drabin czy wind. Toad będzie także znajdywał specjalne power-up'y, które przydadzą się w rozwiązywaniu zagadek.  

Captain Toad: Treasure Tracker - zwiastun

Warto wspomnieć, że zarówno wersja na konsolę Nintendo Switch jak i 3DS'a będzie wzbogacona o zupełnie nowe poziomy. Dla Switcha będą to na przykład poziomy inspirowane grą Super Mario Odyssey. Natomiast poziomy dla 3DS'a wykorzystają mechanikę panelu dotykowego.

Źródło: YouTube (Nintendo)

Tagi: captain toad: treasure tracker Nintendo nintendo 3ds Nintendo EPD nintendo switch wideo

Nie przegap