Daniel Stroński Daniel Stroński 25.05.2018 16:51
Metal Slug XX już dostępne na PlayStation 4
523V

Metal Slug XX już dostępne na PlayStation 4

Metal Slug to jedna z najbardziej kultowych serii gier, jakie można pamiętać z salonów gier. Dziś odświeżona wersja "siódemki" trafiła na PS4.

Posiadacze PlayStation 4 nie mogą narzekać na problemy z dostępem do kultowej serii Metal Slug. W 2016 roku w PS Store pojawił się zestaw siedmiu części (Metal Slug 1-6 oraz X) za 84 zł i jest nawet specjalna lista trofeów, tyle że input lag nie pozwalał przyjemnie powrócić do czasów przesiadywania w salonach gier czy przy starszych konsolach.

Nasza recenzja gry Metal Slug 3 (PS4)

Dzisiaj dostaliśmy Metal Slug XX, czyli specjalną wersję Metal Slug 7 z Nintendo DS-a, którą przygotowano pod PSP i dodano  w niejopcję kooperacji. Teraz, wersji na PlayStation 4, dostajemy specjalny ekran emulatora dostosowany pod ekrany w rozdzielczości 1080p (choć i tak gramy w proporcjach 4:3), opcję włączenia filtra "scanlines" (udającego starsze CRT-ki i maszyny arcade'owe), opcjonalne wibracje i wykorzystanie głośniczków pada, a także ponad 30 trofeów do zdobycia. Pozostaje tylko pytanie, czy tym razem udało się zażegnać input laga... Grę znajdziecie w PS Store za 42 zł.

Metal Slug XX - zwiastun premierowy

 

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Metal Slug XX playstation 4 SNK wideo

Nie przegap