Kacper Mądry Kacper Mądry 25.05.2018 16:49
Nowe informacje o Resident Evil 2 Remake. Ogrom zmian!
1175V

Nowe informacje o Resident Evil 2 Remake. Ogrom zmian!

Pojawiły się nowe informacje dotyczące Resident Evil 2 Remake. Szykuje się rewolucja drugiej odsłony.

Jeśli ktoś myślał, że Resident Evil 2 Remake będzie oferował tylko delikatnie lepszą grafikę to nowe informacje mogą go dość zaskoczyć. Okazuje się bowiem, że gra doczeka się wielu zmian oraz będzie dłuższa.

World War Z wypuszcza klimatyczny trailer

Zaufane źródła przekazały mnóstwo ciekawych informacji o nadchodzącym Resident Evil 2 Remake. Gra ma działać na silniku RE Engine, którego możliwości mogliśmy już zobaczyć w Resident Evil 7. Tytuł na zwykłym PlayStation 4 ma działać w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p. PlayStation 4 Pro zaoferuje 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 4K. Każde pomieszczenie w grze będzie jednak innej jakości, co oznacza, że w części lokacji twórcy będą musieli wykorzystać kilka sztuczek, które pozwolą na osiągniecie jakości Ultra HD.

Resident Evil 2 Remake skorzysta z skanowania otoczenia, więc Raccoon City powinno wyglądać niezwykle realistycznie. Jak wygląda sprawa kamery? Prawdopodobnie zobaczymy tutaj rozwiązanie z Resident Evil 4, gdzie umieszczona była ona nad ramieniem. Nad remakiem pracują ludzie tworzący Resident Evil 2 oraz Resident Evil 4Resident Evil 2 Remake ma być grą dłuższą niż oryginał. Twórcy szykują sporo nowej zawartości oraz lokacji.

Jest wielce prawdopodobne, że Resident Evil 2 Remake zobaczymy na tegorocznym E3. Nie ma tutaj potwierdzenia ze strony informatora, jednak szacowane daty akcji marketingowych oraz samej premiery pokrywają się z tegorocznym świętem graczy w Los Angeles.

Źródło: http://www.relyonhorror.com/latest-news/source-resident-evil-2-remake-to-be-best-looking-entry-to-date/

Tagi: Capcom playstation 4 resident evil 2 remake