Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 25.05.2018 16:15
Skórki w Battlefield 5 kupimy za prawdziwe pieniądze
633V

Skórki w Battlefield 5 kupimy za prawdziwe pieniądze

Battlefield 5 nie będzie posiadało przepustki Premium, ale za to pojawią się mikropłatności oparte na kosmetyce.

Battlefield 5 odchodzi od dotychczasowego modelu płatnych DLC i pakietu Premium, który gwarantował wcześniejszy dostęp do dodatków. Teraz cała zawartość gry będzie dostępna dla wszystkich graczy za darmo.  

Czy Battlefield 5 będzie posiadać tryb battle royale?

Przedstawiciele Electronic Arts na łamach serwisu Polygon wyznali jak będzie wyglądać kwestia mikrotransakcji w nadchodzącym Battlefieldzie 5. W grze wszystkie bronie, tryby, mapy będzie odblokowywać poprzez grę. Za tego typu rzeczy zapłacimy walutą "Grind", którą otrzymamy jedynie grając. Z kolei wszelkiego rodzaju unikalne skórki, malowanie twarzy czy ubrania zdobędziemy za pomocą waluty Premium, którą zdobywamy za pomocą realnej gotówki.

Taki system potwierdza wcześniejsze zapewnienia o braku przepustki Premium i płatnych dodatków. Nauczone sytuacją ze Star Wars Battlefront II EA zapewnia, że Battlefield 5 nie będzie posiadał skrzynek typu loot boks, które zawierały m.in lepsze dodatki do broni czy też umożliwiały szybsze odblokowanie postaci.

Battlefield 5 będzie dostępny od 19 października dla wszystkich użytkowników PlayStation 4, Xboksa One i komputerów osobistych. Posiadacze Edycji Specjalnej będą mogli zagrać 16 października, a abonenci usług EA Access i Origin Access otrzymają dostęp do wersji próbnej, która rozpocznie się 11 października.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/5/24/17391688/battlefield-5-real-money-premium-currency

Tagi: battlefield 5 Digital Illusions CE Electronic Arts pc PlayStation 4 xbox one