Daniel Stroński Daniel Stroński 25.05.2018 14:59
Call of Duty: Black Ops 4. Góra lodowa? Nie, Titanic zatopiły zombiaki
583V

Call of Duty: Black Ops 4. Góra lodowa? Nie, Titanic zatopiły zombiaki

Call of Duty: Black Ops 4 zostało zapowiedziane i na ustach wszystkich graczy jest tamtejszy tryb Battle Royale, ale zaraz obok niego znajdziemy zupełnie nowy tryb Zombie. Mamy kilka zwiastunów poświęconych nieumarłym.

Call of Duty: Black Ops 4 tworzone jest przez studio Treyarch, a to oznacza, że na pewno dostaniemy rozbudowany i filmowy tryb Zombie. Nic dziwnego, że do Sieci trafiły aż trzy zwiastuny z nieumarłymi!

Call of Duty: Black Ops 4 będzie sukcesem. Ogromne zainteresowanie przekłada się na preordery

Czym będzie tryb Zombie? Jak zawsze w grupie do czterech osób spróbujemy tam przeżyć jak najdłużej, walcząc z niekończącymi się falami zombie. Na pierwszy ogień idzie zwiastun pierwszego rozdziału, czyli misji "Rejs Rozpaczy". Dostępne będą cztery grywalne postacie (Scarlett, Diego, Bruno i Shaw), które próbowały przechwycić mistyczny artefakt w dniu tragicznego rejsu Titanica, ale w wyniku wypadku sytuacja uległa diametralnej zmianie i trzeba będzie walczyć z nieumarłymi.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu Zombie "Rejs Rozpaczy"

Dostaliśmy też zwiastun czegoś, co określane jest jako "zupełnie nowe doświadczenie Zombie". Szczegółów nie znamy, ale akcja dzieje się na arenie walk gladiatorów i materiał ma polski dubbing.

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu Zombie "IX"

Na koniec gratka dla fanów trybu Zombie z Black Ops 2. Tamtejsze "Mob of the Dead" zostało odświeżone i wrzucone do BO4 jako "Blood of the Dead".

Call of Duty: Black Ops 4 - zwiastun trybu Zombie "Blood of the Dead"

 

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 cenega polska pc playstation 4 Treyarch tryb zombie wideo xbox one zombie mode