Anna Jurak Anna Jurak 24.05.2018 15:17
Sea of Thieves - nadchodzi pierwsza darmowa aktualizacja
356V

Sea of Thieves - nadchodzi pierwsza darmowa aktualizacja

Do Sea of Thieves trafi niebawem darmowa aktualizacja, która wprowadzi liczne poprawki oraz dodatek o nazwie The Hungering Deep.

Sea of Thieves to koncentrująca się na trybie multiplayer przygodowa gra akcji, osadzona w otwartym świecie pełnym piratów, skarbów oraz egzotycznych lądów do zbadania. Na horyzoncie widoczna jest już pierwsza darmowa aktualizacja. Trafi do gry już 29 maja.

Kingdom Come: Deliverance - oto nadchodzące DLC

Otrzymamy możliwość regulacji czułości zarówno dla wersji PC jak i w przypadku Xbox One. Gra stanie się też przychylna dla osób, będących daltonistami - będziemy mogli zmienić kolor znacznika wskazującego skarb. Nie musi on już być czerwony. Zamiast tego będzie koloru białego z czarnym obramowaniem. Twórcy zapewniają też, że podjęli odpowiednie kroki, by walczyć z cheaterami. Zgłębili ten temat i stwierdzają, że odsetek graczy grających nie fair jest niewielki, ale mimo to nie będą tego tolerować. 

Sea of Thieves - nadchodzące zmiany

Kontent Sea of Thieves zostanie wreszcie poszerzony. Do tej pory nie dało się przeoczyć komentarzy graczy, którzy narzekali, że gra może jest ładna i klimatyczna, ale i pusta. 29 maja do gry trafi darmowy dodatek o nazwie The Hungering Deep. Dodatek wprowadzi nowego NPC. Merrick wtajemniczy nas w nową przygodę, zlecając nam zadania. Za ich wykonanie mamy otrzymać specjalne nagrody oraz przedmioty kosmetyczne. Tytuł poszerzy się również o nowe mechaniki takie jak flagi, które umożliwią nam zasygnalizowanie innym graczom naszych intencji. W porozumiewaniu się na większe odległości pomóc ma specjalna trąbka, a kolejnym instrumentem który posłuży jako akompaniament dla szant będą bębny. W najbliższym czasie mają zostać udostępnione dokładniejsze informacje, dotyczące wprowadzenia kampanii oraz wydarzeń weekendowych. 

Pocieszającym jest, że twórcy zdają się być zdeterminowani, by rozwijać swoją produkcję. Są otwarci na sugestie graczy oraz ich odzew po wprowadzeniu zmian i nowości. W przyszłości możemy się spodziewać kolejnych darmowych aktualizacji.

Źródło: www.cdaction.pl, YouTube (Sea of Thieves)

Tagi: pc Sea of Thieves xbox one

Nie przegap