Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 24.05.2018 14:20
Shenmue 3. Ujawniono nazwiska głównych aktorów
227V

Shenmue 3. Ujawniono nazwiska głównych aktorów

Ostatnio z obozu Shenmue 3 regularnie napływają do nas informacje. Wiemy już, że na nową grę Yu Suzukiego będziemy musieli poczekać przynajmniej do przyszłego roku. Dziś ujawniono kto użyczy głosów głównym bohaterom.

Shenmue 3 został zapowiedziany podczas E3 w 2015 roku. Na temat produkcji wciąż wiadomo tak naprawdę niewiele, jedynie regularnie docierają do nas informacje o kolejnych opóźnieniach gry Yu Suzukiego. 

Shenmue 3. Zobacz nowe fragmenty gry

W ostatnim czasie premiera Shenmue 3 została przesunięta na 2019 rok, lecz w obecnym mamy otrzymać remastery Shenmue i Shenmue 2 wydane na konsolę PlayStation 4. Studio Ys Net ujawniło nazwiska aktorów, którzy wcielą się w rolę Ryo Hazukiego i jego towarzyszki, Shenhua Ling.

Dotychczas w głównego bohatera serii wcielał się Masaya Matsukaze. Wystąpił on zarówno w pierwszym Shenmue z 1999 roku jak i wydanej dwa lata później kontynuacji Shenmue 2. Ys Net potwierdziło, że aktor użyczy głosu Ryo raz jeszcze w Shenmue 3

Kiedy usłyszałem, że projekt pobił dwa rekordy świata Guinnessa, muszę powiedzieć, że początkowo to mnie nie uderzyło, ale teraz nie mogłem być bardziej podekscytowany! Robimy dobre postępy w kwestii niezliczonej ilości linii dialogowych, a gdy to robimy, twarze moich przyjaciół, którzy również byli w produkcji 1 i 2 są ze mną w moich myślach.

Mam nadzieję, że dla długoletnich fanów serii Shenmue będzie to również zadziwiająco szczególne poczucie cofnięcia się w czasie; tak samo dla tych, którzy są nowi w serii. Mam nadzieję, że wezmą w tym udział i pozwoli to im wejść do zupełnie innego świata. A z tym niewyobrażalnie cudownym ogłoszeniem wydania remake'ów 1 i 2 części, zdecydowanie chciałbym, aby każdy doświadczył wszystkich trzech gier!

W rolę szesnastoletniej dziewczyny, która zadebiutuje w Shenmue 3 wcieli się Haruka Terui. Mogliśmy ją usłyszeć np. w Valkyrie Chronicles 3

Byłam zarówno zaszczycona, jak i przerażona, kiedy usłyszałem, że zostałam wybrany do roli Shenhua. Shenmue jest od tak dawna kochana przez tak wielu fanów, którzy czekają na nią. Kiedy spojrzę Shenhua w oczy i staję się jej głosem, będę pamiętać, że każdy ma swoje cenne wspomnienia i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby je zachować. Im więcej się o niej dowiaduję, tym bardziej czuję się przyciągana przez jej osobliwy urok. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę jej towarzyszyć.

Shenmue 3 zostanie wydane w 2019 roku na konsolę PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Źródło: https://shenmue.link/post_en/941/?en

Tagi: Deep Silver PC playstation 4 Shenmue III Ys.net

Nie przegap