Jakub Barwiak Jakub Barwiak 22.05.2018 20:10
Barack i Michelle Obama w obozie Netfliksa
353V

Barack i Michelle Obama w obozie Netfliksa

Barack i Michelle Obama wchodzą w nową branżę. Była para prezydencka USA zajmie się tworzeniem filmów i seriali dla Netfliksa.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, według których Barack Obama wraz ze swoją małżonką prowadzi negocjacje w sprawie tworzenia produkcji oryginalnych dla Netfliksa. Doniesienia te okazały się być prawdziwe, były Prezydent USA i jego żona podpisali wieloletnią umowę na produkcje filmów i seriali dla tego serwisu.

"Obamowie" mają wyprodukować zróżnicowane treści, wśród których znajdą się seriale i filmy dokumentalne oraz fabularne. Produkcją zajmie się firma Higher Ground Productions, którą założyli w tym właśnie celu.

Swojej ekscytacji nie krył były Prezydent USA.

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w czasie naszej publicznej służby, było poznawanie tak wielu fascynujących ludzi z wszystkich sfer życia i pomaganie im w dzieleniu się swoimi doświadczeniami. Dlatego właśnie Michelle i ja jesteśmy tak podekscytowani partnerstwem z Netfliksem. Mamy nadzieję rozwijać i doglądać talenty, inspirować kreatywne głosy, które są w stanie promować większą empatię i zrozumienie między ludźmi.

Z kolei Ted Sarandos z Netfliksa tak skomentował umowę.

Barack i Michelle Obama są wśród najbardziej szanowanych i rozpoznawanych osób na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że wybrali oni Netflix na dom swoich opowieści.

Źródło: http://www.comingsoon.net/tv/news/947253-netflix-forms-storytelling-partnership-with-barack-and-michelle-obama

Tagi: barack obama Netflix