Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.05.2018 19:32
Detroit: Become Human - wprowadzenie do fabuły gry
664V

Detroit: Become Human - wprowadzenie do fabuły gry

Posiadacze PS4 czekają na premierę Detroit: Become Human, którą zaplanowano na ten piątek. Sony promuje dodatkowo grę nowymi materiałami, które wprowadzą nas w świat z gry.

Jeśli chcecie się wczuć mocniej w świat Detroit: Become Human, to najnowszy materiał przygotowany przez Sony, wraz z nowymi informacjami rzucają nieco więcej światła na firmę Cyberlife, która stworzyła Androidy, którymi kierujemy w grze.

Wszystko o Detroit: Become Human. Fabuła, bohaterowie, rozgrywka

Cyberlife założone zostało w 2018 roku przez startupowca - Elijah Kamskiego. W 2022 roku, pierwszy model - Chloe - przeszedł test Turinga, co pozwoliło w 2024 roku wprowadzić Androidy do sprzedaży komercyjnej. Pierwszy model - ST200 - kosztował $65,000.

W 2027 roku, Cyberlife świętowało sprzedaż miliona Androidów, wypuszczając na rynek model dla mainstreamu, kosztujący $4,999. W 2029 roku przepchnięta przez amerykański kongres zostaje tzw. Android Act, który reguluje funkcjonowanie androidów w świecie. W 2030 roku, akcje Cyberlife osiągają wartość 850 miliardów dolarów, a rok później, amerykańska armia zamawia 2 miliony żołnierzy androidów.

W 2038 roku zaczynają się pierwsze problemy. Androidy znikają, inne ulegają autodestrukcji, grupa zaczyna działać źle. Cyberlife jednak nie komentuje coraz głośniejszych problemów.

Detroit: Become Human - wycieczka po Cyberlife

Kolejne materiały zostaną udostępnione przez Sony jutro i pojutrze, pozwalając lepiej wczuć się w świat gry.

Tagi: Detroit: Become Human pc playstation 4 quantic dream Sony Interactive Entertainment