Anna Jurak Anna Jurak 22.05.2018 15:12
Shadow of the Tomb Raider grą o dokonywaniu wyborów. Krótka zapowiedź E3.
554V

Shadow of the Tomb Raider grą o dokonywaniu wyborów. Krótka zapowiedź E3.

Twórcy Shadow of the Tomb Raider zapraszają na E3. Z opublikowanego materiału dowiadujemy się między innymi, że w nowej odsłonie Larę czekają ważne wybory.

Do E3 2018 został niecały miesiąc. Twórcy zaczęli już zapraszać graczy do wzięcia udziału w imprezie. Nie inaczej jest w przypadku studia Eidos Montreal, czyli producenta gry Shadow of the Tomb Raider.

Shadow of the Tomb Raider. Twórcy o ewolucji Lary Croft

Daniel Chayer-Bisson ze studia Eidos Montreal dał sobie jedynie 30 sekund na opowiedzenie o grze. Przekonajcie się ile informacji na temat Shadow of the Tomb Raider zdążył zawrzeć w ciągu tego czasu:

Shadow of the Tomb Raider - w 30 sekundach o grze

Daniel utwierdza nas w przekonaniu, że ten tytuł kończy z dotychczasową historią gry i zobaczymy zupełnie nową stronę Lary. Shadow of the Tomb Raider skupi się na jej osobistej podróży, dlatego też będzie to bardziej emocjonalna produkcja niż poprzednie odsłony. Dowiadujemy się także, że Lara będzie musiała dokonywać wyborów, które będą miały "głęboki wpływ na świat". Niestety Daniel nie zdążył dokończyć zdania, bo ustalony wcześniej czas dobiegł końca. Więcej dowiemy się na E3 2018, na które z niecierpliwością czekamy.

Źródło: YouTube (Tomb Raider)

Tagi: Eidos Montreal pc playstation 4 Shadow of the Tomb Raider Square Enix wideo xbox one

Nie przegap