Daniel Stroński Daniel Stroński 21.05.2018 18:27
WipEout Omega Collection. Jutro dostaniemy demo (w tym VR)
531V

WipEout Omega Collection. Jutro dostaniemy demo (w tym VR)

WipEout Omega Collection jest od jakiegoś czasu dostępne w VR-owej wersji, a wszystko to dzięki darmowej aktualizacji. Wciąż nie jesteście przekonani? Jutro otrzymamy nieodpłatne demo gry.

WipEout Omega Collection to znakomita okazja, by nadrobić pominięte części wyścigowej serii WipEout lub zwyczajnie spróbować zrozumieć jej fenomen. Futurystyczne statki osiągające zawrotne prędkości kuszą, zachęcając do zakupu odświeżonej kolekcji gier WipEout HD, WipEout Fury i WipEout 2048, wszystko w stałych 60 klatkach.

Jak wygląda WipEout Omega Collection w VR?

WipEout Omega Collection, jak na swoją zawartość i jakość, nie kosztuje zbyt wiele, bo 145 zł, przy czym od początku roku dwa razy cena ta spadła do jeszcze bardziej atrakcyjnego poziomu 79 zł. Dla niezdecydowanych graczy jutro ukaże się darmowa wersja demonstracyjna. Znajdziemy tam statek Feisar i dwa odmienne tory (z HD i 2048) w trybie Single Race. Wszystko to z opcją włączenia trybu VR.

WipEout Omega Collection - zwiastun z ocenami

 

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Tagi: Clever Beans demo playstation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment wersja demonstracyjna wideo WipeOut Omega Collection