Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.05.2018 12:32
Pierwsza recenzja Detroit: Become Human wskazuje na hit
1410V

Pierwsza recenzja Detroit: Become Human wskazuje na hit

Detroit: Become Human do sprzedaży trafi już 25 maja. Dzień wcześniej schodzi embargo na recenzje i poznacie też, czy Quantic Dream stworzył dobrą grę. Ktoś jednak postanowił się wyłamać i opublikował recenzję już dzisiaj.

David Cage nie należy do twórców gier, po którym wszyscy spodziewają się hitów. Jego gry z reguły krytykowane są za dziurawe scenariusze, pełne bezsensownych zwrotów akcji i słabo napisanych postaci. Jednak po Detroit: Become Human ludzie obiecują sobie bardzo dużo.

"Detroit: Become Human sprzeda się w 3-4 milionach"

Pierwsza recenzja, która pojawiła się w serwisie Score Attack wskazuje jednak, że możemy mieć do czynienia z hitową produkcją. Choć warto zachować umiar, bo Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze także zbierały początkowo dobre oceny. Redaktor Score Attack ocenił Detroit: Become Human na mocne 9/10.

Detroit: Become Human to nie tylko niesamowita, interaktywna gra, ale to także emocjonalny rollercoaster, czego nie można powiedzieć o Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze. Grę wypełniono zapadającymi w pamięci wydarzeniami, postaciami i dialogami. Detroit może być odkupieniem Davida Cage'a.

Tak o grze napisano w podsumowaniu. Czy ta recenzja, którą serwis wystawił okaże się prawdziwa, czy może mamy do czynienia z chęcią zaistnienia w Internecie - tego nie wiemy i ciężko to zweryfikować. 

Embargo na recenzje schodzi za trzy dni, wtedy też przeczytacie naszą recenzję i poznacie opinię innych osób, co do których możecie mieć pewność, że z grą obcowały.

Detroit: Become Human - zwiastun gry

 

Tagi: Detroit: Become Human playstation 4 Quantic Dream Sony Interactive Entertainment

Nie przegap