Anna Jurak Anna Jurak 21.05.2018 11:29
Vampyr - niespełna godzina materiału z rozgrywki
651V

Vampyr - niespełna godzina materiału z rozgrywki

Vampyr zadebiutuje już za dwa tygodnie. Spójrzcie na niemal godzinny materiał z gry i sami oceńcie czy jest na co czekać.

Vampyr to mroczne RPG akcji od studia DONTNOD, które zadebiutuje już 5 czerwca. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Vampyr - wymaganie minimalne i pod 4K

Akcja gry ma miejsce w Anglii, a konkretnie w Londynie, na ulicach którego panuje epidemia hiszpanki. Wcielimy się w cenionego chirurga wojskowego, który powraca z frontu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się zarazy. W niesieniu pomocy przeszkodzi nam jednak to, że zostaliśmy ugryzieni przez wampira. W związku z tym czekają nas liczne wybory moralne. Z jednej strony chęć pomocy poszkodowanym, a z drugiej żądza krwi. W grze poruszamy się po otwartym Londynie, realizujemy zadania główne oraz poboczne. Rozmawiamy z postaciami niezależnymi i walczymy z różnymi gatunkami wampirów. Nieustannie musimy też zaspokajać narastający głód krwi. Na poniższym materiale widzimy również rozwój postaci, handel oraz crafting. Przyjrzyjcie się jak wygląda rozgrywka:

Vampyr - materiał z rozgrywki

Źródło: YouTube (GAMESTATION)

Tagi: