Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.05.2018 11:59
Days Gone zbiera mieszane opinie. Mamy też nową galerię
1837V

Days Gone zbiera mieszane opinie. Mamy też nową galerię

Do targów E3 2018 został miesiąc, ale największe media już teraz zostały zaproszone przez wydawców by sprawdzić kilka potencjalnych hitów. Jednym z nich jest Days Gone, które... nie zbiera za dobrych opinii. Nam pozostawiono parę nowych zrzutów.

Sony postanowiło pokazać największym mediom kilka swoich gier przed targami E3, żeby dziennikarze mogli w spokoju sprawdzić to, co przygotowują studia Sony lub z nimi współpracujące. Ostatnio sporo uwagi poświęca się Days Gone, gdyż ta gra ma priorytet w Sony jeśli chodzi o prezentację materiałów.

Days Gone - godzina czystej rozgrywki

Redakcja Eurogamera, która miała okazję pograć w Days Gone nie jest zadowolona z tego co zobaczyła. Wytyka przede wszystkim średnią grafikę, nijaki design gry, który widzieliśmy już sto razy, a także problematyczne sterowanie i pracę kamery. Całość podsumowane jest krótkim:

W to co zagrałem jest nijakie i bez życia. Kolejne szwędanie się po zużytych pomysłach w wymęczonym gatunku.

Poza tą, dosyć surową opinią, mamy także kilka nowych zrzutów z gry, na których jednak za dużo nowego nie zobaczymy. A sugerując się tekstami o grze - różnorodność widoków nie będzie jej mocną stroną. Niestety.

Tagi: Days Gone e3 2018 galeria playstation 4 Sony Bend Studios Sony Interactive Entertainment