Kacper Mądry Kacper Mądry 19.05.2018 09:52
Spintires: MudRunner z nowym, darmowym dodatkiem The Ridge
588V

Spintires: MudRunner z nowym, darmowym dodatkiem The Ridge

Spintires: MudRunner otrzyma darmowe DLC dodające nową zawartość. Dodatek The Ridge będzie dostępny w tym miesiącu.

Spragnieni nowych wyzwań w błocie? Spintires: MudRunner powraca z darmową zawartością.

Multiplayer w No Man's Sky już w lipcu

Spintires: MudRunner ponownie zabierze nas w nieprzyjazne tereny, gdzie człowiek walczy z maszyną i środowiskiem. Gra w dniu 29 maja otrzyma nową zawartość w postaci DLC. The Ridge zawierać będzie nową mapę, pojazdy oraz kilka nowych dodatków do pojazdów, które pomogą nam wykonać trudne zadania. Mapa przygotowana w dodatku ma być w klimacie przybrzeżnego regionu, który za pomocą ogromnej góry, będzie przedzielony na dwie części. Jeśli postanowimy skrócić sobie drogę, będziemy musieli się przez nią przedrzeć.

spintires

Oprócz zupełnie nowej mapy wprowadzone zostaną dwa pojazdy. D-538 to ciężki pojazd o dużej wytrzymałości, a B-6A to lekki ciągnik. Te dwa pojazdy mogą być używane na dowolnej mapie, pod warunkiem, że gracze zdobędą odpowiednią liczbę punktów progresji. 

spintires

Ukończenie mapy w Spintires: MudRunner będzie wymagało podjęcia się nowego wyzwania. Naszym zadaniem będzie odnaleźć rozrzucone po całej mapie ładunki. Ich zebranie oraz dowiezienie do celu zapewni nam ukończenie zadania i zebranie punktów odblokowujących pozostała zawartość.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Focus Home Interactive Oovee Games Studio pc playstation 4 Spintires: MudRunner xbox one

Nie przegap