Daniel Stroński Daniel Stroński 18.05.2018 16:22
Kingdom Hearts III - pierwsze wrażenia i nowa porcja anglojęzycznej rozgrywki
394V

Kingdom Hearts III - pierwsze wrażenia i nowa porcja anglojęzycznej rozgrywki

Kingdom Hearts III pokazało się na nowych materiałach, głównie w świecie Toy Story. I w końcu możemy posłuchać postaci mówiących po angielsku.

Kingdom Hearts III już niedługo ponownie połączy światy Final Fantasy i Disneya, dodając zupełnie nowe dla serii postacie, jak chociażby zabawki z animacji Toy Story. Nowe materiały pozwalają lepiej przyjrzeć się nadchodzącej "trójce"

Kingdom Hearts 3 z minigrami w stylu lat 80.

Kingdom Hearts III zostało udostępnione dla wybranych serwisów w postaci dwóch dem, a to zaowocowało nowymi materiałami i pierwszymi opiniami o nadchodzącej produkcji. Najpierw zaprezentowano walkę z golemem, która pokazywała akcję w bardzo dynamiczny sposób, lecz niektórym nie spodobała się praca kamery i czasem ciężko było odnaleźć się w starciu. Dłuższy pobyt w świecie Toy Story z kolei skupił się na systemie walki ze zwykłymi przeciwnikami i tutaj spore zmiany wprowadzają transformacje broni Keyblade.

Rozgrywka chwalona jest za płynność i wierność oryginalnym animacjom (zarówno przez wygląd, jak i sposób poruszania się postaci). "Trójka" nie traci uroku poprzedniczek i powinna spełnić oczekiwania fanów. Co więcej deweloper powiedział, że data premiery powinna zostać ogłoszona w przyszłym miesiącu.

Kingdom Hearts III - nowe fragmenty rozgrywki

Kingdom Hearts III - nowa rozgrywka w świecie z Toy Story

 

Źródło: Eurogamer, Polygon, GameSpot, Kotaku

Tagi: Kingdom Hearts III square enix