Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.05.2018 21:19
Skull & Bones opóźnione, ale gra pojawi się na E3 2018
520V

Skull & Bones opóźnione, ale gra pojawi się na E3 2018

Skull & Bones, piracka gra Ubisoftu, nie pojawi się w pierwotnie planowanym terminie. Podczas konferencji dla inwestorów poinformowano, że projekt przesunięto na kolejny rok fiskalny, czyli najwcześniej na kwiecień 2019.

Skull & Bones to sieciowa gra Ubisoftu, która rozwija pomysł morskich bitew, który zdobył popularność w Assassin's Creed IV: Black Flag. Grę ujawniono rok temu na E3 2017 i zaplanowano premierę na ten rok. Niestety, terminu nie uda się dotrzymać.

Skull & Bones bez kampanii dla jednego gracza

Wpierw na konferencji, a później na forum gry, Ubisoft potwierdził planowane przesunięcie premiery gry na następny rok fiskalny. Czyli Skull & Bones do sprzedaży trafi najwcześniej w kwietniu 2019 roku. Dlaczego premierę postanowiono przesunąć?

Jak mówi Ubisoft Shanghai w komunikacie - studiu zależy na stworzeniu ogromnego i bogatego w aktywności świata. A na to potrzeba im znacznie więcej czasu. I... to tłumaczenie ma sens, więc je kupuję. Dlaczego? Popatrzcie na poprzednie gry sieciowe Ubisoftu, które na początku oferowały niewielką zawartość i musiano je ratować łatkami i aktualizacjami, by dopiero po roku stawały się tym, czym miały być na początku. Przykłady? The Division, Ghost Recon Wildlands czy nawet Rainbow Six: Siege, które na początku nie cieszyło się wielką popularnością.

Pozostaje więc nam czekać na konferencję Ubisoftu na E3 2018, gdyż potwierdzono, że gra tam się pojawi i zobaczymy najnowsze materiały z produkcji.

Skull & Bones - zwiastun gry

 

Źródło: https://forums.ubi.com/showthread.php/1881908-A-Message-to-the-Fans-of-Skull-amp-Bones

Tagi: skull Skull & Bones Ubisoft Ubisoft Shanghai