SKLEP
Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.05.2018 19:45
Han Solo z pierwszymi recenzjami
834V

Han Solo z pierwszymi recenzjami

W sieci ukazały się pierwsze recenzje Hana Solo. Mimo zawirowań produkcyjnych, szykuje się dobry film.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Hana Solo – drugiego gwiezdnowojennego spin-offu, który już niedługo pojawi się w naszych kinach. Mimo zawirowań produkcyjnych, okazuje się że według krytyków, efekt jest bardziej niż przyzwoity.

Deadpool 2 ze świetnym startem?

Recenzenci twierdzą iż, film – w przeciwieństwie do Ostatniego Jedi – ma bardziej nawiązywać do korzeni serii. Solo ma być przygodówką w starym stylu z domieszką heist movie i twistami, które dodają odrobiny świeżości.

Co najważniejsze, opinie o nowym filmie Lucasfilmu są w większości pozytywne, oczywiście zdarzają się głosy odstające na plus oraz minus od średniej, jednak większość recenzentów uznaje Hana Solo za po prostu dobry film. Chwalony jest również Ehrenreich, który zagrał inaczej niż Harrison Ford, jednak rzekomo udało mu się uchwycić charakter swojego bohatera. Głównym atutem produkcji jest jednak Donald Glover w roli Lando.

W tym momencie Solo może pochwalić się 73% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes i średnią wynoszącą 6,5. Wynik ten jest najniższym ze wszystkich Gwiezdnych Wojen wyprodukowanych pod batutą Disneya. Czy słusznie? O tym będziemy mogli się przekonać już 25 maja.

Źródło: https://screenrant.com/solo-star-wars-story-movie-reviews-preview/

Tagi: disney han solo lucasfilm solo