Anna Jurak Anna Jurak 16.05.2018 15:01
Project Cars GO będzie grą mobilną
261V

Project Cars GO będzie grą mobilną

Pojawiły się pierwsze wzmianki o produkcji nowej gry z serii Project Cars. Będzie to Project Cars GO, który trafi na urządzenia mobilne. 

Project Cars GO będzie mobilnym spin-offem serii wyścigów samochodowych od Slighty Mad Studios. Stworzeniem gry zajmie się studio Gamevil

F1 2018 zapowiedziane! Data premiery, szczegóły na temat nowości

Na ten moment niewiele wiadomo o tej produkcji. Project Cars GO jest określane jako "oryginalna i przyjemna mobilna gra wyścigowa". Możemy spodziewać się licencjonowanych samochodów oraz możliwości dostosowywania ich. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Deweloperzy wypowiadają się na temat tego tytułu następującymi słowami:

Project Cars GO umieści gracza w fotelu kierowcy, dostarczając doświadczenia wyzwalającego pokłady adrenaliny podczas gry wyścigowej w zupełnie nowy sposób. 

Gatunek wyścigówek ma dużą, oddaną grupę fanów, którzy już niedługo będą mogli wciskać pedał gazu w podłogę i palić gumę.

Możemy jedynie snuć domysły. Skoro ma to być tytuł mobilny, to spodziewamy się, że trafi zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Prawdopodobnym jest także, że będzie to tytuł darmowy, zawierający mikrotransakcje. Pozostaje czekać.

Źródło: eurogamer.net

Tagi: Project Cars GO