Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 16.05.2018 14:22
Do World of Tanks dołącza czołg inspirowany Warhammerem 40,000
292V

Do World of Tanks dołącza czołg inspirowany Warhammerem 40,000

Wargaming nie odpuszcza - rozwój World of Tanks nadal trwa. Tym razem twórcy czołgów połączyli siły z autorami kultowej gry strategicznej. 

Niedawno do World of Tanks zawitały ważne nowości m.in nowa frakcja i nowy tryb. Na tym jednak nie koniec, ponieważ do gry został dodany nowy czołg. 

Legendarny piłkarz twarzą nowej nacji w World of Tanks

Wargaming ogłosił, że w ramach współpracy z Games Workshop, którzy są odpowiedzialni za serię Warhammer 40,000 stworzył specjalny czołg, który jest hołdem dla strategicznego uniwersum. KV-2 (R) Valhallan Ragnarok jest czołgiem posiadającym słabą celność, długi czas ładowania (20 sekund) oraz działo 152 mm strzelający pociskami odłamkowo-burzącymi. Korzystając z tego pojazdu warto pamiętać, aby nie działać samemu, ponieważ czołg ma niewielki zasięg widzenia i słaby pancerz na przednich płytach. KV-2 (R) Valhallan Ragnarok może rozpędzić się nawet do 40 km/h podczas jazdy z górki. 

Warhammerski pojazd można zdobyć w trzech ofertach: standardowej, najlepszej i kompletnej. Ponadto twórcy przygotowali specjalną skórkę dla francuskiej maszyny, która już jest obecna w grze -  BDR G1 B

A jeśli czołg bojowy Astra Militarum to za mało, możecie spersonalizować swój BDR G1 B mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Żołnierze świata-ula zwanego Mordian są ponurymi, ale jednocześnie jednymi z najbardziej zdyscyplinowanych wojowników uniwersum Warhammera 40,000. Uszczknijcie nieco z ich słusznie zdobytej chwały i ruszcie do bitwy w czołgu noszącym barwy tego regimentu.

World of Tanks - prezentacja KV-2 (R) Valhallan Ragnarok

 

Źródło: https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/wh40k-tanks/

Tagi: Games Workshop pc playstation 4 wargaming warhammer 40 000 World of Tanks