Kacper Mądry Kacper Mądry 15.05.2018 16:30
Rozgrywka z RAGE 2! Strzelaniny, pościgi i Bardzo Fajne Giwery!
959V

Rozgrywka z RAGE 2! Strzelaniny, pościgi i Bardzo Fajne Giwery!

Pojawił się zapowiadany wczoraj zwiastun z rozgrywki. Jak teraz podoba Wam się Rage 2?

Oto zwiastun z rozgrywki Rage 2. Tytuł jest trochę mroczniejszy, niż wskazywało na to poprzednie nagranie!

People Can Fly otwiera nowe studia w Polsce i UK

Jeśli zniechęciliście się poprzednim zwiastunem gry, to powinniście sprawdzić nowe nagranie. Widać, że Rage 2 wciąż stawia na rozgrywkę z jajem jednak nie jest to szaleństwo z pierwszego materiału.

Rage 2 - zwiastun z rozgrywki

Świat bez żadnych zasad najwidoczniej przerodził się w ogromne pole bitwy. Czeka nas masa strzelanin oraz podróżowania za pomocą naszego pojazdu. Nie zabraknie również Big Fucking Guns, które nawiązują do słynnego BFG z Dooma!

Pojawił się również polski opis gry, który zdradza pierwsze informacje. Oficjalny komunikat z kanału Bethesda Polska mówi: 

RAGE 2 pozwoli ci zanurzyć się w dystopijnym świecie pozbawionym społeczeństwa, prawa i porządku. Możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy. W pracy nad grą siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio ojców chrzestnych pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym przede wszystkim RZĄDZI SZALEŃSTWO.

W roku 2185 ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki nad tymi, którym udało się przetrwać. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć. Musisz przemierzyć bezwzględne bezdroża, walcząc z żądnymi krwi gangami, aby zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią ci zaatakowanie Władzy i ostateczne obalenie jej opresyjnych rządów!

Wkrótce mają zostać ujawnione kolejne informacje o grze.

Źródło: YouTube (Bethesda Polska)

Tagi: Bethesda pc playstation 4 Rage 2 xbox one

Nie przegap