Anna Jurak Anna Jurak 15.05.2018 13:56
Ariana Grande sprawdziła muzyczne możliwości Nintendo Labo
656V

Ariana Grande sprawdziła muzyczne możliwości Nintendo Labo

Nintendo Labo jest wciąż dla wielu osób zagadką. Kartony, których używa się do tej "gry" potrafią zdziałać niejedno. Przekonali się o tym również Ariana Grande i Jimmy Fallon, którzy użyli Nintendo Labo jako instrumentów.

Nintendo Labo odniosło nie mały sukces w Japonii. Gra ma rozwijać kreatywność, głównie u dzieci, ale jak widać i dorośli potrafią znaleźć dla niej użytek. Jeśli nie wiecie czym dokładnie jest Nintendo Labo, to wróćcie do prezentacji sprzed miesiąca:

Prezentacja Nintendo Labo po polsku 

Ariana Grande, Jimmy Fallon oraz The Roots wykonali utwór "No Tears Left to Cry". Ariana śpiewa jak zawsze przepięknie, ale spróbujmy się też skupić na użytych instrumentach. Wykorzystano bowiem kartonowe instrumenty Nintendo Labo. Na zamieszczonym poniżej materiale widzimy projekty stworzone za pomocą Nintendo Labo takie jak robot, wędka, gitara, bębny czy oczywiście fortepian.

Nintendo Labo - muzyczne możliwości gry

Jimmy Fallon tumaczy cały zamysł słowami:

To było całkowicie dziwaczne i ryzykowne. Nie wiedziałem, czy to będzie brzmiało dobrze, ale Ariana zawsze chce spróbować czegoś fajnego i innego. Każdy może zrobić to, co zrobiliśmy my. Wymaga to jednak czasu. O czymkolwiek marzysz, możesz to zrobić.

Źródło: nintendolife.com, YouTube (The Tonight Show Starring Jimmy Fallon)

Tagi: ariana grande jimmy fallon nintendo labo Nintendo Switch the roots wideo