Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 15.05.2018 13:34
Finały Rainbow Six Pro League to okazja do zgarnięcia darmowych gadżetów
294V

Finały Rainbow Six Pro League to okazja do zgarnięcia darmowych gadżetów

Już w ten weekend fani Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będą mogli zobaczyć najlepszych graczy w akcji, a także nową zawartość, która trafi do gry w ramach Operacji Para Bellum. Finały Pro League to także okazja do zgarnięcia darmowych gadżetów.

Wczoraj poznaliśmy pierwszą włoską Operatorkę - Alibi - która wejdzie do gry wraz z rozpoczęciem nowego sezonu - "Operacja Para Bellum". Pełna prezentacja nowych postaci do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege odbędzie się 20 maja, podczas finałów Pro League - rozgrywek e-sportowych, które będą transmitowane.

Rainbow Six Siege. Włoska Operatorka Alibi na zwiastunie

19 i 20 maja odbędą się finały Rainbow Six Pro League - ligi e-sportowej, gdzie mierzą się ze sobą najlepsi gracze w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.  Cała impreza będzie transmitowana. Za oglądanie transmisji przyznane zostaną specjalne zawieszki, które możemy zawiesić na wirtualnych broniach w grze. Aby je otrzymać należy połączyć swoje konto Twitch z kontem Ubisoft. Im dłużej oglądacie stream to zdobywacie kolejne zawieszki.  Gadżety obejmują wszystkie platformy - PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja Twitch Drops po raz pierwszy pojawiła się przy okazji drugiej edycji mistrzostw świata Six Invitational, które odbyły się w lutym tego roku.  Wtedy trzeba było śledzić transmisję na globalnym kanale Rainbow6. Teraz Ubisoft umożliwia zdobycie dropu na kilku kanałach regionalnych:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - zwiastun finałów Pro League

 

Źródło: Ubisoft

Tagi: rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal